fbpx
Darmowa dostawa od 250 zł
0
Twój koszyk

CZY WARTO BAĆ SIĘ ZMIAN W ŻYCIU?

czy warto bać się zmian w życiu

Często jest tak, że nie chcemy niczego w naszym życiu zmieniać. Przyzwyczailiśmy się do tego, co mamy, do tego, co nas otacza, do ludzi, pracy, miejsca zamieszkania itd. Boimy się zmian, bo zmiana zawsze oznacza coś nowego. Jednak czy warto bać się zmian w życiu?

Kiedy uczeń jest gotowy przychodzi mistrz

Kiedy jesteś gotowy na zmiany, przyjdą do Ciebie nie wiadomo skąd.

Kiedy otworzysz swoje serce i swój umysł rzeczy niemożliwe stają się możliwe.

W moim przypadku zmiany potoczyły się lawinowo. Jedna zmiana pociągnęła za sobą kolejną. Finał tych zmian okazał się dla mnie niesamowity. Na końcu czekała na mnie zupełnie inna osoba, niż ta, którą byłam, kiedy wkroczyłam na drogę poznania siebie i całkowitej transformacji mojego życia. Stałam się szczęśliwa, pewna siebie, pełna pasji i miłości.

Kiedy zmienisz siebie zmienia się wszystko

?Kiedy ciężko zachorowałam, zapragnęłam zmian w swoim życiu. Poczułam w sercu, że nadszedł na nie czas. Zaczęłam szukać informacji jak zmienić swój SPOSÓB ODŻYWIANIA. Od tego wszystko się zaczęło…

?Kiedy zmieniłam swój sposób odżywiania, zapragnęłam BYĆ BLIŻEJ NATURY. Zaczęłam jeździć do lasu, uczyć się o ziołach i odkrywać ich niesamowite właściwości. Zaczęłam odkrywać naturalne metody uzdrawiania siebie.

?Kiedy odkryłam zbawienny kontakt z naturą, przyszedł czas na OBSERWACJĘ CIAŁA i sygnałów z niego płynących.

?Kiedy nauczyłam się obserwować swoje ciało, zaczęłam dostrzegać swoje EMOCJE i to, że wychodzą mi one na ciało. Zaczęłam się uczyć z nimi być i je uwalniać. Zaczęłam uczyć się jak radzić sobie ze stresem.

?Kiedy nauczyłam się pracy ze swoimi emocjami, odkryłam, że moje MYŚLI I PRZEKONANIA mają ogromny wpływ na moje życie. Zaczęłam nad nimi pracę.

?Kiedy odkryłam jak ważne są myśli, które zapraszamy do swojego życia, poznałam niesamowitą MOC INTUICJI i zaczęłam za nią podążać. Dzisiaj każdą decyzję podejmuję słuchając intuicji i głosu mojego serca.

?Wtedy na mojej drodze pojawiła się MEDYTACJA, która całkowicie odmieniła moje życie i była zwieńczeniem procesu poznania siebie.

Każdy z tych etapów trwał długie miesiące, a nawet lata.

czy warto bać się zmian w życiu

Każda zmiana to droga do poznania siebie

Zmiany nie przychodzą do nas „na już”.
KAŻDA ZMIANA TO PROCES, KTÓRY WYMAGA CZASU.
KAŻDA ZMIANA TO DROGA DO POZNANIA SIEBIE.

Grzechem byłoby szukanie dróg na skróty w procesie poznania siebie.

DROGA DO CELU CZĘSTO JEST BARDZIEJ WARTOŚCIOWA I WIĘCEJ NAS UCZY NIŻ SAMO OSIĄGNIĘCIE CELU.

To nie zmiana jest stratą. To strach przed zmianą powoduje stratę

Słyszeliście pewnie, że jedyną stałą w naszym życiu jest zmiana. Nie da się zaplanować życia w taki sposób, aby nic się w nim nie zmieniało. Takie myślenie to pułapka. Jeśli sami nie otworzymy się na zmiany, życie pokieruje nas na drogę zmian.

Czy warto bać się zmian w życiu? Zdecydowanie nie warto. Kiedy boimy się zmian, możemy dużo po drodze przeoczyć, a nawet stracić. Często zmiana jest utożsamiana ze stratą, ale to nie zmiana jest stratą, to strach przed zmianą powoduje stratę.

Doświadczanie i nauka – to nasz cel w życiu

JESTEŚMY NA TYM ŚWIECIE PO TO BY POZNAĆ SIEBIE. To jest nasz cel i nasza misja. DOŚWIADCZANIE I NAUKA. Bo uczymy się przecież całe życie.

Dzisiaj wiem, że każdy ma swoją unikatową drogę. Jeden krótszą drugi dłuższą. I niczego w tym procesie nie da się przyspieszyć. Dzisiaj nie chcę niczego przyspieszać. Pragnę poddawać się temu, co przychodzi. Obserwować, być z tym i uczyć się wciąż o sobie.

Życzę Ci z całego serca, abyś poznał/poznała siebie. Daj sobie na to czas i przestrzeń ❤️

Dziękuję za Twój czas i obecność,
Justyna @totalnienaturalniecom

ZOBACZ TEŻ TEN WPIS – KLIKNIJ W ZDJĘCIE

Udostępnij ten wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *