fbpx
Darmowa dostawa od 250 zł
0
Twój koszyk

Dostawa i płatności

Sposoby i koszty dostawy

Dostawa przesyłek realizowana jest za pośrednictwem różnych metod i przewoźników uwzględnionych w poniższej tabeli:

Firma kurierskaKosztDarmowa dostawa*
ORLEN Paczka14 złPrzy zakupie >250zł
Pocztex punkt14 złPrzy zakupie >250zł
Pocztex kurier**15 złPrzy zakupie >250zł
InPost Paczkomaty17 złPrzy zakupie >250zł
InPost Kurier20 złPrzy zakupie >250zł

*Darmowa dostawa obowiązuje na terenie Polski.
**Jeśli kurier Poczty Polskiej nie zastanie Cię w domu, zostawi awizo, a przesyłka będzie czekała na odbiór w placówce pocztowej.
Przesyłki wysyłamy również za granicę za pośrednictwem firmy kurierskiej do wybranych krajów (Niemcy, Wielka Brytania, Belgia, Chorwacja, Dania, Francja, Irlandia, Włochy, Stany Zjednoczone, Szwecja, Hiszpania). Koszt dostawy zależy od kraju wysyłki – kwota wyświetli się po wybraniu kraju dostawy podczas składania zamówienia.

Nabywca wybiera metodę i koszty dostawy w momencie składania zamówienia.

Darmowa dostawa dotyczy zakupów powyżej 250 zł i jest realizowana do ORLEN Paczki i za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej (Pocztex kurier).

Metody płatności

OBOWIĄZUJĄCE METODY PŁATNOŚCI:

1. Przelewem online z wykorzystaniem systemu Paynow (szybkie płatności, BLIK) lub płatność online kartą. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami oraz Google Pay jest Autopay S.A. Akceptowane są płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro.

2. Przelewem na rachunek bankowy

Dane do wpłat:

TOTALNIE NATURALNIE Justyna Terlecka

mBank – 18 1140 2004 0000 3202 8451 1417

W przypadku wyboru płatności przelewem na rachunek bankowy, realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po przesłaniu klientowi przez sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

Czas i sposób realizacji zamówienia

Zamówienia są realizowane i wysyłane w terminie do 5 dni roboczych od momentu ich złożenia i zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sprzedającego. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka realizowana była możliwie jak najszybciej. Prosimy mieć jednak na uwadze, że większość produktów dostępnych w sklepie wykonujemy ręcznie od podstaw, co może przełożyć się na nieznacznie dłuższy termin realizacji zamówienia.

Powyższa zasada nie dotyczy e-book’ów i innych produktów elektronicznych. Produkty te wysyłane są za pośrednictwem poczty e-mail natychmiast po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym sprzedającego.

Książki są wysyłane na bieżąco, zależnie od aktualnej dostępności w magazynie, o czym informacja znajduje się w opisie towaru w sklepie internetowym.

Na kartach poszczególnych produktów w sklepie https://totalnienaturalnie.com/sklep/ można na bieżąco sprawdzać stany magazynowe wszystkich produktów w ofercie sklepu.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie – czas dostawy zamówienia zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy.